Ionut Georgescu

UPDATE 2: ROMANIA – SPANIA 20-35 FINAL! cu un public extraordinar la Oradea! Meciul s-a incheiat cu incurajari ale salii: ROOMAANIAA! ROMANIAA!, in ciuda unui joc extrem de slab al nationalei noastre. REVENIM CU AMANUNTE!

UPDATE: INCREDIBIL REZULTAT LA PAUZA! ROMANIA – SPANIA 7-18!!! Tricolorii nu au inscris in ultimele 8 minute ale Reprizei I!

CELE DOUA ECHIPE AU IESIT LA INCALZIREA DINAINTEA JOCULUI! CORESPONDENTUL DE LA SALA ANTONIO ALEXE VA TINE LA CURENT CU TO CE MISCA LA ORADEA PE CHAT! Sala Sporturilor este arhiplina la aceasta ora, doar in spatele portilor mai fiind locuri libere. Urmariti pe CHAT partida in direct de la Oradea!

EXCLUSIV!

FOTO mai jos: Mihai Popescu, Dan Savenco si Laurentiu Toma!! Exclusiv eurohandbal.ro