RESTUL REZULTATELOR in GR.D: Bosna Sarajevo – Croatia Zagreb 26-26; St. Petersburg – CIUDAD REAL 23-32.

Plecata dinainte invinsa, in fata celebrei echipe germane Flensburg, HCM nu a facut fata JOACA HANDBALULUI din Bundesliga. In minutul 25, echipa noastra inscrisese doar 4 goluri, primind in schimb 13. Diferenta s-a micsorat, in partea a doua, cand portarul Popescu si capitanul Toma Laurentiu (autor a 10 goluri) au mai oferit o oaza de bucurie, conducerii tehnice a formatiei dobrogene. BOSNA SARAJEVO face un meci mare in fata CROATIEI ZAGREB si obtine in ultimele 2 minute, un rezultat de egalitate, ridicand sala in picioare. Balic si co. au avut ultimul atac de 45 secunde, insa bosniacii s-au aparat execelent la marele jucator. BOSNA – CROATIA 26-26 CLICK AICI PENTRU VIDEO DE LA FINALUL INCENDIAR DE PARTIDA DE LA SARAJEVO!